طراحی سایت    | طراحی وب سایت

بازگشت | صفحه نخست > آموزش > بلبرینگ های سرامیکی
بلبرینگ های سرامیکی
2015-06-25 
تاريخ :
معصومه کشاورز11  
نويسنده :
کتاب شگفت های آفرینش111  
منبع :
20  
تعداد بازديد :

بلبرینگ های سرامیکی

ن بازیگر کهنه‌کار و توانمند صبح روز یکشنبه هفتم ژوئن در بیمارستان وست‌مینستر لندن درگذشت، علت دیر اعلام کردن مرگ این بازیگر مشهور، تصمیم همسر او برای اعلام مرگش به اعضای خانواده‌اش بوده است. این دو به مدت 50 سال زن و شوهر بودند.

سرکریستوفر فرانک کاراندینی لی بازیگری را از سال 1947 آغاز کرده بود، اما تا اواخر دهه پنجاه و بازی در فیلم «نفرین فرانکشتاین» به شهرت نرسید و نتوانست جایگاه خاصی در این زمینه بدست آورد. یکی از مشهورترین نقش آفرینی‌های سرکریستوفر لی بازی در نقش دراکولا بوده است. علاقه او به بازی در فیلم‌های ژانر وحشت او را به سمت سینمای هالیوود و فیلم‌هایی همچون «فرودگاه 77» ساخته جری جیمسون و «1941» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ کشاند. او در سال 2001 با بازی در نقش سارومان در سری فیلم‌های «ارباب حلقه‌ها» شهرتی عالمگیر پیدا کرد. لی علاوه بر این در قسمت‌های دوم و سوم فیلم «جنگ ستارگان» هم به ایفای نقش پرداخت.

تیم برتون یکی از کارگردان‌هایی است که در فیلم‌های زیادی با این بازیگر توانا به همکاری پرداخته است. حاصل همکاری این دو چهره قدرتمند عالم سینما در فیلم‌هایی چون «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی»، «آلیس در سرزمین عجایب» و «سایه‌های سیاه» دیدنی می باشد. او علاوه بر فعالیت در حیطه بازیگری در عرصه موسیقی نیز فعال بود و چندین آلبوم موسیقی نیز از او منتشر شده است که طرفداران زیادی دارد.

او در یک مصاحبه در سال 2013 درباره عشقش به بازیگری گفته است: «بازیگری هیچگاه برای من تنها یک شغل نبوده ، بازیگری به زندگی من معنا می‌دهد. من آواز می‌خوانم، کتاب هم می‌نویسم، اما آنچه که مرا به جلو می‌راند بازیگری است.»