طراحی سایت    | طراحی وب سایت

طراحی گرافیکی سایت

فرآیند سئو

زمانی که وارد یک وب سایت می شوید چه چیزی در یاد و خاطر شما می ماند؟ تصویر ذهنی شما از آن سایت شامل چه عناصری است؟ آیا با یک بار باز و بسته کردن و خواندن عنوان‌های درج شده در آن سایت پیغام خاصی را دریافت می‌نمائید؟ سایت‌هایی که دارای رنگ‌های متنوع هستند نظر شما را بیشتر جلب می‌کند و یا سایت های تک رنگ؟ طراحی گرافیک چیست؟ و هزاران سوال دیگر که ممکن است در اولین حضور در یک وب سایت برایتان طرح گردد. اما پاسخ چیست. ما به دنبال چه هستیم. بله همانطور که شما نیز حدس زدید "طراحی گرافیک سایت" را می‌توان یکی از مهمترین و برجسته‌ترین نکات یک وب سایت دانست. طراحی گرافیک مناسب خود می‌تواند بهترین و برترین تبلیغ برای کار شما باشد.

حال بیاید با هم تصویر ذهنی ساخته شده را مورد بررسی قرار دهیم. این تصویر شخصیت منحصر به فردی برای سایت ایجاد نموده که این شخصیت می‌تواند جذاب یا کسل کننده، سرگرم کننده یا رسمی و اداری، هنری یا صنعتی، آموزشی یا تبلیغی باشد. به هر حال رنگ، طرح و نوع چیدمان صفحه به کاربر اطلاعات زیادی را منتقل می‌کند و زبانی است که قدرت آن فراتر از تصور ماست. کاربران در اکثر موارد به دلیل به خاطر آوردن این تصویر به آن سایت مراجعه می‌نمایند و همین عامل گاهاً باعث عدم مراجعه دوباره شخص به یک وب سایت می شود. حتی اگر آن وب سایت دارای مطالب به روز و خوبی باشد چون در دنیای امروز با حضور رقبای قدرتمند برای اطلاع‌رسانی سریع‌تر، اطلاعات مورد نیاز شما در وب سایت‌های مختلفی وجود دارد ولی در این بازار کسی برگ برنده را دارد که نمایش زیباتری از آن را ارائه نماید.

طراحی گرافیک سایت شامل ساختار، چیدمان کلی وب سایت و طراحی آیکون‌ها، فریم‌ها و ... می‌باشد. تصاویر و رنگ‌های استفاده شده، زندگی دوباره به حیات وب سایت‌ها می‌بخشد. بنابراین شرکت طراحی و توسعه وب سایت هامون می‌کوشد با بهره‌گیری از خلاقیت گرافیست‌های متخصص، دنیای نوئی را برای حضور در دنیای مجازی برایتان ترسیم نماید. لازم بذکر است که قالب‌های از پیش آمده نیز وجود دارد که می توان از آن استفاده نمود اما پیشنهاد ما به شما، تعریف یک شخصیت مستقل برای وب سایتتان با استفاده از ابزار "طراحی گرافیک" می‌باشد.