طراحی سایت    | طراحی وب سایت

برنامه نویسی اندروید

هر روزه شاهد گسترش میزان استفاده کاربران از گوشی های تلفن همراه (هوشمند) برای اتصال به شبکه جهانی اینترنت هستیم. سیستم عامل اندروید نام سیستم عاملی است که شرکت گوگل برای تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها و هم اکنون برای تلویزیون‌ها عرضه می‌نماید و با همکاری ده‌ها شرکت بر روی دستگاه‌های مبتنی بر اندروید قرار می‌دهد. شایان ذکر است این سیستم عامل بخشی اعظمی از این بازار را به خود اختصاص داده است. حال وقت آن است کسب و کارهایی که به دنبال بازار بزرگ و با ضریب سوددهی بالاتر هستند با هر نوع ساختار سازمانی اعم از نهاد، شرکت و یا سازمان شروع به بهره جستن از این بازار عظیم تقاضا نمایند. در همین راستا ایجاد زیرساخت‌های مناسب شاخص‌ترین فاکتور حضور قدرتمند می‌باشد.

فروشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، شرکت‌ها، مراکز آموزشی، بیمارستان ها، مراکز تفریحی، بانک ها و … هر کدام می‌توانند اقدام به راه اندازی شعبه ی مجازی کسب و کار در قالب نرم افزارهای اندرویدی نمایند.

امروزه با گسترش منابع اطلاعاتی و افزایش اشتیاق کاربران برای استفاده از خدمات غیرحضوری، فضای بسیار بازی برای کسب و کارهای اینترنتی ایجاد شده و رونقی که در این بازار می‌توان یافت به سختی می توان از راه‌های سنتی بدان دست یافت. از دیگر مزایای مهم استفاده از این نرم افزارها، اتصال آسان به درگاه های پرداخت الکترونیکی ویژه تلفن های همراه طراحی شده اند. از این درگاه‌ها می‌توان به درگاه بانک پارسیان، بانک ملت، بانک سامان، بانک پاسارگاد و … اشاره نمود و لازم به توضیح است انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران به سهولت از طریق این بانک‌ها صورت می‌پذیرد.

شرکت طراحی و توسعه هامون، با ارائه خدمات تحلیل، ساخت و برنامه‌نویسی تخصصی اپلیکیشن اندروید، قصد دارد به مشتریان خود امکان بهره برداری از این بازار قدرتمند را فراهم آورده و گامی درخور جهت ارتقاء تعامل بهینه با تکنولوژی‌های روز را فراهم آورد. از اینرو به شما مشتری محترم، این نوید را می‌دهیم که هر لحظه آماده به ارائه خدمات مورد نیاز در قالب این سیستم عامل می‌باشیم. جهت ورود به این رقابت بزرگ جهانی بر روی دکمه سفارش کلیک نموده و درخواست خود را با ما در میان بگذارید.